KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16003172
nr 1600 3172
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x33 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:46:04
700 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.200 kr
2.400 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
6
2.600 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
6
4.400 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman